Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

KelTec PF9

KEL-TEC PF9

Nový produkt

KelTec 1 je obranná pistole kompaktních rozměrů s příjemným úchopem a ergonomicky tvarovanou pažbičkou. Jelikož je u obranných pistolí primární jejich pohotovost nemá KelTec žádné prvky, jež by mohli rušit její profil, díky čemuž se při tasení nikde nezasekne a po uchopení zůstává pevně v ruce.

Více informací

15 300 Kč s DPH

Více informací

Společnost KelTec byla založena roku 1991 jako CNC výrobce součástí pro společnost Grendel. První pistoli vyrobil KelTec roku 1995 jednalo se o model P11. Kel Tec patří mezi 5 největších výrobců zbraní ve spojených státech a jejich výrobky patří mezi ty nejkvalitnější.

KelTec 1 je obranná pistole kompaktních rozměrů s příjemným úchopem a ergonomicky tvarovanou pažbičkou. Jelikož je u obranných pistolí primární jejich pohotovost nemá KelTec žádné prvky, jež by mohli rušit její profil, díky čemuž se při tasení nikde nezasekne a po uchopení zůstává pevně v ruce. Zbraň nedisponuje pojistkou spouště. Pracuje v DAO mechanismu se zanořeným kohoutkem. Polymerový rám zvyšuje její ergonomičnost. Do zásobníku se vejde 7 nábojů ráže 9mm. A díky hmotnosti pouhých 360g se řadí mezi ty nejlehčí obrané pistole a v porovnání s pistolemi jiných renomovaných firem se tak dostává na přední příčky.

KelTec PF9

délka hlavně: 79MM

hmotnost: 360g

ráže: 9MM

kapacita zásobníku: 7

spušťový mechanismus: DAO

mířidla: zvýrazněná

rám zbraně: polymer

celková délka: 149mm

odpor spouště: 23N