Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

Puškohled Vanguard 4-12x40mm

VA01487

Nový produkt

4-12x40mm je velmi univerzální puškohled díky vysoké kvalitě zpracování společnosti vanguard je tento puškohled populární i mezi profesionály. Vnější pupila je překryta HOYA Uv filtrem díky čemuž je zaručena maximální obrazová kvalita. Samozřejmostí je plnění dusíkem.

Více informací

4 990 Kč s DPH

Více informací

Vanguard byla založena roku 1986 jako malá společnost jež vyráběla foto příslušenství jako stativy či obaly. Postupem času se společnost dostala na špičku mezi výrobci a prodejci fotopříslušenství jejich stativy a batohy patří mezi ty nejpopulárnější. Jak šel čas společnost hledala své další uplatnění a našla ho mezi myslivci a střelci pro které vyrábí optické zaměřovače stativy pro zbraně, obaly, kufry či batohy. Mezi fotografy vyniká svými stativy, obaly a monopody. Vanguard vyrábí ale i dalekohledy či příslušenství do přírody.

4-12x40mm je velmi univerzální puškohled díky vysoké kvalitě zpracování společnosti vanguard je tento puškohled populární i mezi profesionály. Vnější pupila je překryta HOYA antireflexním filtrem díky čemuž je zaručena maximální obrazová kvalita. Samozřejmostí je plnění dusíkem. Zaměřovací kříž typu duplex je spíše klasičtější ale na druhou stranu neruší v pozorování. Zorný úhel je od 3,83 do 1,75 stupně. Puškohled je voděodolný a snese i silnější zbraně.

Materiál tubusu: kov

Průměr tubusu: 1"

Přiblížení: 4-12

Průměr vstupní pupily: 40mm

Plnění: dusíkem

voděodolnost a prachoodolnost

technologie: HOYA skla, antireflexní povrchová úprava