Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

Walther PPQ 9mm luger

PPQ 2783355A

Nový produkt

Walther PPQ je pistole původně navržená pro ozbrojené složky. Vyznačuje se velmi příjemným držením a díky těžišti umístěnému nad pažbičkou při úchopu v pouzdře výborně sedne do ruky. Vhodná pro střelce s menší rukou. Zbraň má polymerový rám a vysoký, mohutný kovový závěr. Díky mohutnému závěru se zbraň dobře natahuje čemuž napomáhá zdrsnění na zadní a přední části závěru. Závěr zbraně je zmatněna.

Více informací

17 600 Kč s DPH

Více informací

Společnost Walther byla založena roku 1886 Carlem Waltherem jako prodejna zbrani v malém městě v Německu Zella Mehlis. Později začali prodávat lovecké a sportovní zbraně. První pistole se začali vyrábět až pod vedením nejstaršího syna Carla Walthera, Fritze Walthera. První zbraně byla v rážích 6,35 či 7,65 až v pořadí devátý model byl v ráži 9mm. V roce 1931 se zahájila výroba první policejní pistole PP a PPKs. Stala se také první sériově vyráběnou pistolí Walther. Díky jednoduché konstrukci a snadné údržbě sehrála velkou roli ve vyzbrojování nacistického Německa. Stala se tak nástupcem pistole P-08 Luger. Následně byl podepsán kontrakt na dodávku služebních pistolí P-38. Po Druhé světové válce kdy, byla továrna zničena se Walther přesunul do města Ulm kde začal s výrobou sportovních zbraní. V roce 1993 získala společnost Walther firma Umarex Sportwaffen. Nyní je společnost součástí skupiny PW Group. V roce 1999 se společnost Smith a Wesson stala hlavním dovozcem společnosti Walther.

Walther PPQ je pistole původně navržená pro ozbrojené složky. Vyznačuje se velmi příjemným držením a díky těžišti umístěnému nad pažbičkou při úchopu v pouzdře výborně sedne do ruky. Vhodná pro střelce s menší rukou. Zbraň má polymerový rám a vysoký, mohutný kovový závěr. Díky mohutnému závěru se zbraň dobře natahuje čemuž napomáhá zdrsnění na zadní a přední části závěru. Závěr zbraně je ošetřen zmatněním. Zbraň je opatřena oboustrannou pojistkou zásobníku a oboustrannou pojistkou záchytu závěru. Na konci závěru je signalizátor nataženého bicího ústrojí. V jazýčku spouště je jedna ze tří pojistek zbraně. Další dvě jsou pádové pojistky jejichž mechanismus je ukryt uvnitř zbraně. A zabraňuje úderu úderníku bez stisknutí spouště a tulze stisknout jedině při stisknuté pojistce v jazýčku. Pistole pro svou střelbu využívá modifikovaný browningův mechanismus. Zbraň má ergonomicky tvarovaný grip který je vyměnitelný ve třech různých velikostech. Dále je na přední části ze spodu zbraně umístěna lišta pro montáž svítilny či laseru.

Délka chodu spouště: 10,2mm

Reset: 2.56mm

Odpor spouště: 25N

Délka hlavně: 102,4mm

Hmotnost: 694g

Kapacita zásobníku: 15

ráže: 9mm

Mechanismus: Quick Defense

4 dalších produktů ve stejné kategorii: