Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

Puškohled Walther PRS 1,7-10x40mm

2.1551

Nový produkt

Walther PRS 1,7-10 x 40mm, je profesionální puškohled plněný dusíkem. Disponuje možností podsvícení středové tečky, podsvícení je regulovatelné a nastavitelné ve dvou barevných provedeních (červená a zelená). Dále je puškohled osazen skly s leptanými kříži a regulační očnicí s možností nastavení oční vady.

Více informací

7 510 Kč s DPH

Více informací

Společnost Walther byla založena roku 1886 Carlem Waltherem jako prodejna zbrani v malém městě v Německu Zella Mehlis. Později začali prodávat lovecké a sportovní zbraně. První pistole se začali vyrábět až pod vedením nejstaršího syna Carla Walthera, Fritze Walthera. První zbraně byla v rážích 6,35 či 7,65 až v pořadí devátý model byl v ráži 9mm. V roce 1931 se zahájila výroba první policejní pistole PP a PPKs. Stala se také první sériově vyráběnou pistolí Walther. Díky jednoduché konstrukci a snadné údržbě sehrála velkou roli ve vyzbrojování nacistického Německa. Stala se tak nástupcem pistole P-08 Luger. Následně byl podepsán kontrakt na dodávku služebních pistolí P-38. Po Druhé světové válce kdy, byla továrna zničena se Walther přesunul do města Ulm kde začal s výrobou sportovních zbraní. V roce 1993 získala společnost Walther firma Umarex Sportwaffen. Nyní je společnost součástí skupiny PW Group. V roce 1999 se společnost Smith a Wesson stala hlavním dovozcem společnosti Walther.

Walther PRS 1,7-10 x 40mm, je profesionální puškohled plněný dusíkem. Disponuje možností podsvícení středové tečky, podsvícení je regulovatelné a nastavitelné ve dvou barevných provedeních (červená a zelená). Dále je puškohled osazen skly s leptanými kříži a regulační očnicí s možností nastavení oční vady. Průměr tubusu je 30mm, průměr vstupní pupily je 40mm. Na puškohledu byla použita technologie pro redukci zpětného rázu, díky které je možné jej osadit i na silné kulovnice a není třeba se ničeho bát. V balení naleznete Baterii CR2023, dvojici montážních kroužků (22mm), neoprenový obal, klíč pro dotažení montáže a ochranné krytky.

Materiál tubusu: kov

Průměr tubusu: 30mm

Přiblížení: 1,7 -10

Průměr vstupní pupily: 40mm

Podsvícení: červená / zelená (pouze středová tečka)

Plnění: dusíkem

1 další produkt ve stejné kategorii: