Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

Taurus Curve 9 mm Brow Černá s pouzdrem

TAU180031

Nový produkt

Curve, jak již z názvu vypovídá jedná se o zakřivenou pistoli a to ne, jen tak ledajak. Pistole je v pažbičce lehce prohnuta a díky tomu dokonale sedne do ruky. Bohužel však leváci opět zapláčou pistole je totiž prohnuta pro pravácký úchop. Jinak se jedná o přednostně obrannou pistoli m krásný hladký profil, který se nikde nezasekne a disonuje velmi hladkou spouští.

Více informací

13 990 Kč s DPH

Více informací

Taurus je Brazilská zbrojovka, která dříve vyráběla nářadí. V současnosti vyrábí zbraně helmy a ochranné pomůcky pro civilní i vojenský sektor. První revolver Taurus spatřil světlo světa v roce 1941 jednalo se o model 38101SO. Již v roce 1968 se společnost usadila na americkém trhu. V současnosti se Taurus zaměřuje na výrobu revolverů a obraných pistolí.

Curve, jak již z názvu vypovídá jedná se o zakřivenou pistoli a to ne, jen tak ledajak. Pistole je v pažbičce lehce prohnuta a díky tomu dokonale sedne do ruky. Bohužel však leváci opět zapláčou pistole je totiž prohnuta pro pravácký úchop. Jinak se jedná o přednostně obrannou pistoli m krásný hladký profil, který se nikde nezasekne a disonuje velmi hladkou spouští. Mířidla jsou řešena pomocí kříže na závěru proto se ani nelze snažit o přesnou střelbu. Je to tedy vyloženě obranná pistole pro každodenní nošení dodávaná je s rychlovypínacím krytem lučíku, které lze připevnit na libovolnou část oděvu či opasek a pouhým vytrhnutím či pomocí ukazováčku lze kryt sejmout.

Taurus Curve

délka hlavně: 2,7" (68,58mm)

hmotnost: 368g

ráže: .380 Auto/ 9mm Brow

kapacita zásobníku: 6+1

spušťový mechanismus: DAO

mířidla: dle obrázků u produktu

rám zbraně: polymer

grip: plast (guma)

celková délka: 132,1mm

1 další produkt ve stejné kategorii: