Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

Taurus 605 .357 2,5" nerez

TAURT605051INAB

Nový produkt

Taurus 605 je revolver přednostně navržený pro osobní obranu, při výrobě je kladem maximální důraz na přesnost a odolnost. Revolver v ráži .357 Magnum poskytuje dostatečnou obranu proti jakékoli hrozbě. Tato univerzálnost je vyvážena potřebnou silou pro zvládnutí zpětného rázu a relativně vysokou hmotností munice. Revolver v nerezovém provedení má atraktivní klasický design.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

14 990 Kč s DPH

Více informací

Taurus je Brazilská zbrojovka, která dříve vyráběla nářadí. V současnosti vyrábí zbraně helmy a ochranné pomůcky pro civilní i vojenský sektor. První revolver Taurus spatřil světlo světa v roce 1941 jednalo se o model 38101SO. Již v roce 1968 se společnost usadila na americkém trhu. V současnosti se Taurus zaměřuje na výrobu revolverů a obraných pistolí.

Taurus 605 je revolver přednostně navržený pro osobní obranu, při výrobě je kladem maximální důraz na přesnost a odolnost. Revolver v ráži .357 Magnum poskytuje dostatečnou obranu proti jakékoli hrozbě. Tato univerzálnost je vyvážena potřebnou silou pro zvládnutí zpětného rázu a relativně vysokou hmotností munice. Revolver v nerezovém provedení má atraktivní klasický design. 2“ hlaveň přidává na kompaktnosti a není tak problém mít revolver vždy při sobě. Zbraň je vybavena pevnými mířidly a klasickou revolverovou spouští. Pažbičky je oaptřena gumovými střenkami pro příjemný úchop, střenky mají relativně hluboké profilování a díky zbraň neklouže v ruce ani při delším držení či střelbě.

Taurus 605

délka hlavně: 2" (50,8mm)

hmotnost: 680,4g

ráže: .357

kapacita zásobníku: 5

spušťový mechanismus: DA

mířidla: zvýrazněná

rám zbraně: ocel

grip: plast (guma)

celková délka: 165,1mm

1 další produkt ve stejné kategorii: