Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

Vzduchová puška GAMO 4,5mm HPA mi SET 24J

6110079124J

Nový produkt

Vzduchová puška s dvojnožkou a délkou hlavně 507mm Vám poskytuje optimální komfort pro střelbu z polohy v leže. Díky IGT mechanismu se zbraň pří výstřelu méně klepe udržuje konstatní výkon a je méně hlučná oproti klasickým pružinovým modelům.Dvojnožka je dvoudílná, každá noha se uchycuje zvlášť, a nohy jsou výškově stavitelné. Ke zbrani je uchycena pomocí picatiny lišty (21,2mm).

Více informací

7 490 Kč s DPH

Více informací

Vzduchová puška s dvojnožkou a délkou hlavně 507mm Vám poskytuje optimální komfort pro střelbu z polohy v leže. Díky IGT mechanismu se zbraň pří výstřelu méně klepe udržuje konstatní výkon a je méně hlučná oproti klasickým pružinovým modelům.

Dvojnožka je dvoudílná, každá noha se uchycuje zvlášť, a nohy jsou výškově stavitelné. Ke zbrani je uchycena pomocí picatiny lišty (21,2mm).

Ke zbrani je dále dodáván puškohled GAMO 3-9x40. Jedná se tedy o puškohled s nastavitelným přibližením a průměrem vnější pupily 40mm. Uchycení puškohledu se provádí pomocí úzké 11mm široké lišty. Puškohled je opatřen montážními kroužky. pro přichycení na lištu které je na zbrani nasazena.

Hlaveň je dlouhá 507mm typu Whisper MAXXIM a je zesílena, po celé délce zesílení zároveň slouží jako tlumič, a redukuje hluk. Ráže je 4,5mm, což umožňuje užití široké škály diabolek nejrůznějších druhů.

Určení: Terčová střelba, Lov

Energie: 24J

Úsťová rychlost: 386m/s

Ráže: 4,5mm

Mechanismus: Lámací hlaveň, IGT (InertGasSystem, při zalomení hlavně dochází ke stlačení plynu)

Bezpečnostní pojistky: ANO

Montážní lišta pro přichycení puškohledu: ANO - 11mm

Hmotnost: 3200g (49344gr.)

Délka hlavně: 507mm

Délka zbraně: 1150mm

Doporučené diabolky:

PBA Armor, Pro Match, TS-10, (G-Buffalo)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: