Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

Glock 30 Gen4 .45 AUTO

GLOCK30

Nový produkt

Glock 30 Gen4 je SubCompact variantou Glocku29 v ráži .45. Disponuje SA Spoušťovým mechanismem. Pistole Glock disponují 3 pojistkami. První je pojistka spouště, jež je ukryta v jazýčku a nedovoluje zmáčknutí spouště, dokud není stisknuta i pojistka. Druhá je pojistka úderníku, která zabraňuje proniknutí úderníku k zápalce, dokud není stisknuta spoušť.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

20 166 Kč s DPH

Více informací

Společnost Glock byla založena roku 1963 Gastonem Glockem v Rakousku poblíž Vídně. Společnost byla jednou z prvních, která využila polymeru jako nosné konstrukce rámu zbraně. Krom výroby a vývoje pistolí se Glock zaměřuje i na nože a polní lopatky. Prvního většího úspěchu se dostalo již v roce 1980 kdy zbraň uspěla v náročném výběrovém řízení na novou služební zbraň rakouské armády. V tendru porazila všechny významné výrobce zbraní: Berreta, FN Hernstal, Heckler und Koch či Sig Sauer. Nedlouho po zavedení byl Glock zapsán jako zbraň NATO a rozšířil se i do civilního sektoru. Pistole Glock jsou v současnosti jedněmi z nejpopulárnějších pistolí na světe.

Glock 30 Gen4 je SubCompact variantou Glocku29 v ráži .45. Disponuje SA Spoušťovým mechanismem. Pistole Glock disponují 3 pojistkami. První je pojistka spouště, jež je ukryta v jazýčku a nedovoluje zmáčknutí spouště, dokud není stisknuta i pojistka. Druhá je pojistka úderníku, která zabraňuje proniknutí úderníku k zápalce, dokud není stisknuta spoušť. Třetí je pádová pojistka, která udržuje úderník na místě, dokud není stisknuta spoušť. V současné době se na trhu vyskytuje 5 generací pistolí Glock které, se liší především v ergonomii a možnosti výměny gripů na pažbičce pistole. Samozřejmostí jsou různé varianty Compact/SubCompact/SlimLine/Competition které se od sebe liší svými rozměry či délkou hlavně.

Glock 30

délka hlavně: 114mm

hmotnost: 625g

ráže: 9mm Luger

kapacita zásobníku: 17

spušťový mechanismus: DA (Glock mechanism)

mířidla: luminiscenční

rám zbraně: polymer

odpor spoušťě: 25N

délka chodu spouště: 12,5mm

pojistky: 3

Gen 4

Zvětšený vypouštěc zásobníku který je zároveň stranově volitelný

Sestava vratné pružiny byla nahrazena sestavou duální vratné pružiny, která znatelně snižuje zpětný ráz a má delší životnost

Možnost výměny gripů na pažbičce

5 dalších produktů ve stejné kategorii: