Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

  • HK45
    HK45

    HK45 Je pistole původně navržena jako...

HK45

HK234659

Nový produkt

HK45 Je pistole původně navržena jako nová služební pistole pro ozbrojené složky spojených států. Program na přezbrojení nesl označení Joint Combat Pistol, jehož cílem bylo přezbrojit armádu spojených státu z ráže 9mm na .45. Zbraň vychází z ověřených konstrukcí pistole USP a P30 po USP zdědila odolnost a z P30 si vzala přizpůsobivost střelci spočívající především v možnosti výměny střenek.

Více informací

20 600 Kč s DPH

Více informací

Společnost heckler und koch byla založena Theodorem Kochem Edmundem Hecklerem a Alexem Seidelem v roce 1949 jako firma na výrobu náhradním dílu pro domácí spotřebiče. Jako jedné z mála firem je později HK povoleno vyrábět náhradní díly do zbraní pro policii a spojenecké okupační jednotky během zákazu výroby a vývoje zbraní v Německu. Po Založení Bundeswehru v roce 1955 se Heckler und Koch stává hlavním dodavatelem a přeorganizuje se na výhradně zbrojní společnost. Později podepisuje kontrakt na dodávku pěchotních pušek G3, které se stávají standardní puškou bundeswehru. Od té doby je Heckler und Koch nedílnou součástí bezpečnostní infrastruktury Německa. V roce 2002 získává nové majitele a s nimi taky spoustu energie. Společnost se začíná rozpínat, dochází k prvním mezinárodním obchodům. Následují obrovské investice do vývoje výzkumu, dochází k modernizaci výroby a IT odvětví. V roce 2010 Heckler und Koch otvírá své první vzdělávací centrum.

HK45 Je pistole původně navržena jako nová služební pistole pro ozbrojené složky spojených států. Program na přezbrojení nesl označení Joint Combat Pistol, jehož cílem bylo přezbrojit armádu spojených státu z ráže 9mm na .45. Ale z důvodu nákladného přezbrojování byl program v roce 2006 pozastaven na dobu neurčitou. Zbraň vychází z ověřených konstrukcí pistole USP a P30. Z každé si vzala něco, po USP zdědila odolnost a z P30 si vzala přizpůsobivost střelci spočívající především v možnosti výměny střenek a celkově v ergonomii. Heckler und Koch se po ukončeném programu rozhodl zpřístupnit zbraň veřejnosti. V současnosti se vyrábí ve variantách C (Compact)/T (Tactical)/CT (Combat Tactical). Tyto varianty se mezi sebou liší především délkou hlavně, délkou pažbičky a hmotností. Dále se v současnosti prodávají verze V1 a V7 které se od sebe liší spoušťovým mechanismem DA/LEMDAO a přítomností vypouštěcí pojistky úderníku. Zamykací mechanismus je u všech klasický browningův.

HK45 V1

Možnost výměny střenek, celkově přizpůsobení pažbičky uživateli.

délka hlavně: 113mm

hmotnost: 770g

spoušťový mechanismus: DA

vypouštěcí pojistka úderníku na levé straně rámu zbraně

oboustranná pojistka závěru

oboustranné vypouštění zásobníku

ráže: .45

kapacita zásobníku 8/10

odpor spouště: 20,4N

19 dalších produktů ve stejné kategorii: