Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

CZ2075 RAMI 9mm Luger

RAMI

Nový produkt

CZ2075RaMi je mala kompaktní pistole, určená pro každodenní skryté nošení. Se vyrábí také ve verzi s polymerovým rámem. RaMi je první subcompact vyrobený Uherskobrodskou zbrojovkou. Konstrukčně vychází z pistole CZ75, především bicí a uzamykací mechanismus. Uzamykání zde však není řešeno drážkami na hlavni a v závěru, ale kvádrovým zakončením hlavně uzamykajícím se do výhozného okénka v závěru.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

16 530 Kč s DPH

Více informací

Závod v Uherském brodě vznikl s cílem přesunout zbrojní průmysl co nejdál od ohrožených hranic. Jednalo se o pobočný závod České Zbrojovky sídlící v Praze s hlavní výrobní halou ve Strakonicích. Z počátku zde byly vyráběny letecké kulomety a signální pistole, v průběhu války se v závodě v Uherském Brodě vyráběly zbraně pro Německé jednotky. Po válce se výroba přeorientovala na zbraně pro civilní sektor. A po několika reorganizacích a drobných změnách. Vzniká v roce 1992 Česká zbrojovka Uherský Brod. Později dochází k založení dceřiné společnosti CZ-USA. Mezi nejznámnější zbraně patří Pistole CZ75, útočné pušky CZ805 BREN, vz.58 či samopal vz.61 Škorpion a později Scorpion EVO3.

CZ 2075 RaMi je mala kompaktní pistole, určená pro každodenní skryté nošení. Se vyrábí také ve verzi s polymerovým rámem (RaMi P). RaMi je první subcompact vyrobený Uherskobrodskou zbrojovkou, komorovaný na výkonný náboj. Konstrukčně přímo vychází z pistole CZ 75, především bicí a uzamykací mechanismus. Uzamykání zde však není řešeno drážkami na hlavni a v závěru, ale kvádrovým zakončením hlavně uzamykajícím se do výhozného okénka v závěru.

CZ 2075 RaMi

délka hlavně: 76mm

hmotnost: 695g

ráže: 9mm

kapacita zásobníku: 10/14

spušťový mechanismus: DA

mířidla: luminiscenční

rám zbraně: hliník

13 dalších produktů ve stejné kategorii: