Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

CZ P-07 9mm Luger

0714-0707-TXRBEHX

Nový produkt

CZ P-07 je pistole primárně určena pro ozbrojené složky. Rám zbraně je posílen skelnými vlákny díky čemuž vzrůstá jeho mechanická odolnost vůči opotřebení a poškození. Zbraň využívá spoušťový mechanismus Omega (DA) a disponuje širokou škálou bezpečnostních prvků. Uzamykání hlavně provádí modifikovaný Browningův systém s kvadratickým koncem hlavně do zvětšeného vyhazovacího okénka.

Více informací

17 490 Kč s DPH

Více informací

Závod v Uherském brodě vznikl s cílem přesunout zbrojní průmysl co nejdál od ohrožených hranic. Jednalo se o pobočný závod České Zbrojovky sídlící v Praze s hlavní výrobní halou ve Strakonicích. Z počátku zde byly vyráběny letecké kulomety a signální pistole, v průběhu války se v závodě v Uherském Brodě vyráběly zbraně pro Německé jednotky. Po válce se výroba přeorientovala na zbraně pro civilní sektor. A po několika reorganizacích a drobných změnách. Vzniká v roce 1992 Česká zbrojovka Uherský Brod. Později dochází k založení dceřiné společnosti CZ-USA. Mezi nejznámnější zbraně patří Pistole CZ75, útočné pušky CZ805 BREN, vz.58 či samopal vz.61 Škorpion a později Scorpion EVO3.

CZ P-07 je pistole primárně určena pro ozbrojené složky. Navazuje na model CZ 75 P-07 DUTY. Rám zbraně je posílen skelnými vlákny díky čemuž vzrůstá jeho mechanická odolnost vůči opotřebení a poškození. Zbraň využívá spoušťový mechanismus Omega (DA) a disponuje širokou škálou bezpečnostních prvků. Uzamykání hlavně provádí modifikovaný Browningův systém s kvadratickým koncem hlavně do zvětšeného vyhazovacího okénka. Zbraň se vyrábí také v rážích .40 a 9mmx21.

CZ P-07

délka hlavně: 95mm

hmotnost: 780g

ráže: 9mm Luger

kapacita zásobníku: 15

spušťový mechanismus: DA (CZ Omega)

mířidla: luminiscenční

rám zbraně: polymer

13 dalších produktů ve stejné kategorii: