Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

Flobert Revolver Zoraki Streamer 4,5" 4mm Černý

14058

Nový produkt

Streamer je oblíbený flobert revolver. Celokovové provedení, plastové střenky. Na zbrani nejsou znatelné žádné vůle vše krásně sedí, ze zbraně máte krásný pocit příjemně se drží a její těžiště je umístěno kousek za lučíkem směrem k tělu střelce. Díky tomu ji lze krásně kovbojsky protočit mířidla jsou zvýrazněna bílou tečkou.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

2 780 Kč s DPH

Více informací

ZORAKI je turecká zbrojovka zaměřující se na plynové repliky zbraní. V mnohých by Turecký výrobce mohl vyvolávat nepříjemné pocity v břiše. Avšak plynové pistole ZORAKI vyráběné společností Atak Arms patří mezi špičku i co se kvality týče. Dále se Zoraki zabývá i výrobou vzduchovek. Zoraki byla dříve součástí společenství několika firem až od roku 2006 se stala zcela samostatnou, můžeme tak mluvit o relativně mladém avšak kvalitním a cenovém dostupném výrobci plynových zbraní.

Streamer je oblíbený flobert revolver. Celokovové provedení, plastové střenky. Na zbrani nejsou znatelné žádné vůle vše krásně sedí, ze zbraně máte krásný pocit příjemně se drží a její těžiště je umístěno kousek za lučíkem směrem k tělu střelce. Díky tomu ji lze krásně kovbojsky protočit mířidla jsou zvýrazněna bílou tečkou. V ráži 4mm je válec jednodílný, u 6mm verze je válec dvoudílný. Plastové střenky se jeví poctivě příjemně se drží a jejich hrubost je naprosto optimální. Krásný důvěryhodný revolver za hezký peníz.

4,5“ provedení má hlaveň se kterou lze střílet až na 15metrů, přeci jen je to flobert nějakou extra přesnost nelze očekávat.

ráže: 4mm flobert

provedení: satén

hmotnost:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: