Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

HK SFP9 SF 9x19mm GB

HK226393

Nový produkt

SFP9 Je pistole německé výroby, poprvé vyrobena v roce 2014. Vznikla po dlouholetém vývoji jako nová služební zbraň. Zbraň je produkována ve variantách SD/SK/L/OR varianty se od sebe liší především velikostí a délkou hlavně či přítomností závitu pro montáž tlumiče případně lišty pro montáž optického zaměřovače. Dále jsou zde verze SF či TR které se od sebe liší délkou chodu spouště a resetem.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

21 400 Kč s DPH

Více informací

Společnost heckler und koch byla založena Theodorem Kochem Edmundem Hecklerem a Alexem Seidelem v roce 1949 jako firma na výrobu náhradním dílu pro domácí spotřebiče. Jako jedné z mála firem je později HK povoleno vyrábět náhradní díly do zbraní pro policii a spojenecké okupační jednotky během zákazu výroby a vývoje zbraní v Německu. Po Založení Bundeswehru v roce 1955 se Heckler und Koch stává hlavním dodavatelem a přeorganizuje se na výhradně zbrojní společnost. Později podepisuje kontrakt na dodávku pěchotních pušek G3, které se stávají standardní puškou bundeswehru. Od té doby je Heckler und Koch nedílnou součástí bezpečnostní infrastruktury Německa. V roce 2002 získává nové majitele a s nimi taky spoustu energie. Společnost se začíná rozpínat, dochází k prvním mezinárodním obchodům. Následují obrovské investice do vývoje výzkumu, dochází k modernizaci výroby a IT odvětví. V roce 2010 Heckler und Koch otvírá své první vzdělávací centrum.

SFP9 Je pistole německé výroby, poprvé vyrobena v roce 2014. Vznikla po dlouholetém vývoji jako nová služební zbraň. Zbraň je produkována ve variantách SD/SK/L/OR varianty se od sebe liší především velikostí a délkou hlavně či přítomností závitu pro montáž tlumiče případně lišty pro montáž optického zaměřovače. Dále jsou zde verze SF či TR které se od sebe liší délkou chodu spouště a resetem. Všechny verze disponují modifikovaným browningovým zamykacím mechanismem. Konstrukce je u všech variant a verzí shodná, tělo zbraně je z polymeru a závěr je kovový.

SF

délka chodu spouště: 9mm

reset: 3mm

GB

Provedení těla v barvě zeleno-hnědá (můžete se setkat s označením RAL8000 nebo Coyote)

SFP9

délka hlavně: 104mm

hmotnost: 710g

odpor spouště: 24N

ráže: 9mm

kapacita zásobníku: 15

mechanismus: SA

19 dalších produktů ve stejné kategorii: