Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

HK Mark 23 .45

HK215685

Nový produkt

MARK23 Je pistole původně navržená pro speciální síly US SOCOM. Jako záložní zbraň za dlouhé zbraně. S Mark 23 se totiž dá střílet až na 500m. Vyznačuje se především svou mohutnou konstrukcí a vysokou hmotností. Zbraň disponuje oboustranným vypouštěčem zásobníku a oboustrannou pojistkou záchytu závěru. Na levé straně rámu zbraně je umístěn vypouštěč úderníku (Kohout se dá tzv shodit na ozub).


Více informací

Tento produkt již není na skladě

46 500 Kč s DPH

Více informací

Společnost heckler und koch byla založena Theodorem Kochem Edmundem Hecklerem a Alexem Seidelem v roce 1949 jako firma na výrobu náhradním dílu pro domácí spotřebiče. Jako jedné z mála firem je později HK povoleno vyrábět náhradní díly do zbraní pro policii a spojenecké okupační jednotky během zákazu výroby a vývoje zbraní v Německu. Po Založení Bundeswehru v roce 1955 se Heckler und Koch stává hlavním dodavatelem a přeorganizuje se na výhradně zbrojní společnost. Později podepisuje kontrakt na dodávku pěchotních pušek G3, které se stávají standardní puškou bundeswehru. Od té doby je Heckler und Koch nedílnou součástí bezpečnostní infrastruktury Německa. V roce 2002 získává nové majitele a s nimi taky spoustu energie. Společnost se začíná rozpínat, dochází k prvním mezinárodním obchodům. Následují obrovské investice do vývoje výzkumu, dochází k modernizaci výroby a IT odvětví. V roce 2010 Heckler und Koch otvírá své první vzdělávací centrum.

MARK23 Je pistole původně navržená pro speciální síly US SOCOM. Jako záložní zbraň za dlouhé zbraně. S Mark 23 se totiž dá střílet až na 500m. Vyznačuje se především svou mohutnou konstrukcí a vysokou hmotností. Zbraň disponuje oboustranným vypouštěčem zásobníku a oboustrannou pojistkou záchytu závěru. Na levé straně rámu zbraně je umístěn vypouštěč úderníku (Kohout se dá tzv shodit na ozub). Zbraň tedy pracuje na mechanismu DA.

HK MARK23

spoušťový mechanismus: DA

vypouštěcí pojistka kohoutu na levé straně rámu zbraně

oboustranná pojistka závěru

oboustranné vypouštění zásobníku

hmotnost: 1300g

délka hlavně: 150mm

celková délka: 245mm

ráže: .45

kapacita zásobníku 10/12

odpor spouště: 22/55 N

možnost shození na ozub (je možno kohout shodit na ozub díky tomu můžete mít náboj v komoře ale nenatažený úderník).

19 dalších produktů ve stejné kategorii: