Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

Plynová pistole Walther P22 9mm

308.02.00

Nový produkt

Plynovka P22 jedná se o repliku pistole P22 není však úplně identická, došlo ke změně ráže z .22Lr na 9mm tím se zmenšila kapacita zásobníku avšak díky svým kompaktním rozměrům se jedná o velmi příjemnou zbraň. Má polymerový rám a kovový závěr, dále má relativně úzké tělo. Zásobník je jednořadý.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

3 990 Kč s DPH

Více informací

Společnost Walther byla založena roku 1886 Carlem Waltherem jako prodejna zbrani v malém městě v Německu Zella Mehlis. Později začali prodávat lovecké a sportovní zbraně. První pistole se začali vyrábět až pod vedením nejstaršího syna Carla Walthera, Fritze Walthera. První zbraně byla v rážích 6,35 či 7,65 až v pořadí devátý model byl v ráži 9mm. V roce 1931 se zahájila výroba první policejní pistole PP a PPKs. Stala se také první sériově vyráběnou pistolí Walther. Díky jednoduché konstrukci a snadné údržbě sehrála velkou roli ve vyzbrojování nacistického Německa. Stala se tak nástupcem pistole P-08 Luger. Následně byl podepsán kontrakt na dodávku služebních pistolí P-38. Po Druhé světové válce kdy, byla továrna zničena se Walther přesunul do města Ulm kde začal s výrobou sportovních zbraní. V roce 1993 získala společnost Walther firma Umarex Sportwaffen. Nyní je společnost součástí skupiny PW Group. V roce 1999 se společnost Smith a Wesson stala hlavním dovozcem společnosti Walther.

Plynovka P22 jedná se o repliku pistole P22 není však úplně identická, došlo ke změně ráže z .22Lr na 9mm tím se zmenšila kapacita zásobníku avšak díky svým kompaktním rozměrům se jedná o velmi příjemnou zbraň. Má polymerový rám a kovový závěr, dále má relativně úzké tělo. Zásobník je jednořadý. Vypouštěč zásobníku je v lučíku zbraně a je přístupný a pohodlně nahmatatelný pro praváky i leváky. Pojistka závěru je po levé straně rámu zbraně.

Je černé matné barvy s černou hlavní.

Hmotnost zbraně s prázdným zásobníkem: 480g

Kapacita zbraně: 7+1

Kovovoý závěr

Polymerový rám

Při používání expanzních zbraní dochází k jejich zanášení plynovými splodinami, proto je čistění expanzních zbraní nutné.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: