Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

Expanzní pistole Bruni 96 9mm

VO980

Nový produkt

Expanzní pistole ráže 9mm PAK určená k imitaci skutečné střelby nebo nutné sebeobraně.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 990 Kč s DPH

Více informací

Expanzní pistole Bruni96 inspirovaná legendární zbraní americké zbrojovky Colt M1911. Jedná se o expanzní zbraň, sloužící zejména k imitaci skutečné střelby či sebeobraně. Avšak kvůli svým větším rozměrům a vyšší hmotnosti není ideální volbou na každodenní nošení.

Rozborka zbraně se provádí téměř identicky jako u své předlohy. Začíná se vyjmutím zásobníku ze zásobníkové šachty. Následnou kontrolou nábojové komory, případným vybitím náboje z komory. Dále se zatlačí na čep umístěný pod hlavní zbraně, následuje otočení ložiska hlavně jeho vyjmutí a následné vyjmutí čepu vracecí pružiny, samotné pružiny a jejího vodiče. Následuje sejmutí závěru směrem vzad následně mírně zvhůru a vpřed. Vyjmutím pojistky závěru z levé strany rámu zbraně dokončíme základní ropzborku pro čištění.

Expanzní zbraně jsou určeny pro střelbu expanzními (startovacími/poplašnými) náboji. Případně náboji obsahujícími paralytickou látku (technický pepř, slzný plyn, či jinnými náboji k tomu určenými).

!!!  V případě použití ostrých nábojů ve zbrani dojde k jejímu nevratnému poškození a může dojít i k ohrožení střelce.  !!!

Hmotnost zbraně s prázdným zásobníkem: 1100g

Kapacita zbraně: 8+1

Kovovoý závěr

Kovový rám

Dřevěné střenky

Při používání expanzních zbraní dochází k jejich zanášení plynovými splodinami, proto je čistění expanzních zbraní nutné.

Obsah balení: Návod k použití, zbraň, zásobník, výtěrák hlavně, nástavec pro střelbu světlicemi.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: