Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

Plynová pistole M807 Zoraki 8mm

966325

Nový produkt

Expanzní pistole ráže 8mm PAK určená k imitaci skutečné střelby nebo nutné sebeobraně.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

2 190 Kč s DPH

Více informací

Model 807 je výborný společník pro každý den. Je lehká malá a velmi příjemně se drží. Rám zbraně je zpracován z polymeru a závěr je kovový.

Rozborka se provádí velmi snadno. Zahajujeme ji vyjmutím zásobníku ze zásobníkové komory, zkontrolujeme nábojovou komoru, případně náboj z komory vybyjeme a dále už je to vážně velmi snadné, stačí jen pootočit pojistkou závěru která je umístěn na levé straně rámu zbraně a následně ji vyjmout. V ten moment už stačí jen natáhnout závěr směrem ke kohoutku a následně závěr mírně přizvednout. Pohybem vpřed pak sejmeme závěr včetně vratné pružiny a jejího vodiče.

Expanzní zbraně jsou určeny pro střelbu expanzními (startovacími/poplašnými) náboji. Případně náboji obsahujícími paralytickou látku (technický pepř, slzný plyn, či jinnými náboji k tomu určenými).

!!!  V případě použití ostrých nábojů ve zbrani dojde k jejímu nevratnému poškození a může dojít i k ohrožení střelce.  !!!

Hmotnost zbraně s prázdným zásobníkem: 318g

Kapacita zbraně: 7+1

Polymerový rám

Kovový závěr

Při používání expanzních zbraní dochází k jejich zanášení plynovými splodinami, proto je čistění expanzních zbraní nutné.

Obsah balení: Výtěrák hlavně, návod k použití, zásobník, zbraň, nástavec pro střelbu světlicemi.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: