Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

HK USC .45

HK227559

Nový produkt

USC je samopal (krátká samonabíjecí kulovnice) vycházející z vojenského modelu UMP. Stejně jako předloha je USC v ráži .45. V čem se zbraně zásadně liší je pažba USC je osazeno pažbou futuristického vzhledu která, je délkově nestavitelná a nastavitelnou lícnicí též nedisponuje. Vojenská verze má sklopnou a délkově stavitelnou pažbu.

Více informací

48 890 Kč s DPH

Více informací

Společnost heckler und koch byla založena Theodorem Kochem Edmundem Hecklerem a Alexem Seidelem v roce 1949 jako firma na výrobu náhradním dílu pro domácí spotřebiče. Jako jedné z mála firem je později HK povoleno vyrábět náhradní díly do zbraní pro policii a spojenecké okupační jednotky během zákazu výroby a vývoje zbraní v Německu. Po Založení Bundeswehru v roce 1955 se Heckler und Koch stává hlavním dodavatelem a přeorganizuje se na výhradně zbrojní společnost. Později podepisuje kontrakt na dodávku pěchotních pušek G3, které se stávají standardní puškou bundeswehru. Od té doby je Heckler und Koch nedílnou součástí bezpečnostní infrastruktury Německa. V roce 2002 získává nové majitele a s nimi taky spoustu energie. Společnost se začíná rozpínat, dochází k prvním mezinárodním obchodům. Následují obrovské investice do vývoje výzkumu, dochází k modernizaci výroby a IT odvětví. V roce 2010 Heckler und Koch otvírá své první vzdělávací centrum.

USC je samopal (krátká samonabíjecí kulovnice) vycházející z vojenského modelu UMP. Stejně jako předloha je USC v ráži .45. V čem se zbraně zásadně liší je pažba USC je osazeno pažbou futuristického vzhledu která, je délkově nestavitelná a nastavitelnou lícnicí též nedisponuje. Vojenská verze má sklopnou a délkově stavitelnou pažbu. Dále USC není osazena montážními lištami, ani horní pro montáž optického zaměřovače ani spodní lištou na předpažbí. Na těle zbraně jsou však závity pro montáž lišt které, je možno dokoupit. Závity jsou připraveny na stranách a spodku předpažbí a na těle mezi mířidly. Zásobník je typického vzhledu pro UMP. Zbraň dále disponuje oboustranným přepínačem režimu střelby (pojistku) a na levé straně těla zbraně je umístěna pojistka záchytu závěru.

Lišta: ne (na těle zbraně jsou ale připraveny závity pro montáž lišt)

Pažba: Pevná sportovního tvaru

Ráže: .45

Délka zbraně: 900mm

Délka Hlavně: 407mm

Hmotnost: 2720g

Kapacita zásobníku: 10 (možno dokoupit 5 rané)

Pevná mířidla: ano

ke zbrani je dodáván manuál

11 dalších produktů ve stejné kategorii: