Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

UZI 9mm

UZI-S

Nový produkt

UZI je samonabíjecí kulovnice izraelské výroby. Bohužel ji proslavily především teroristické útoky. Zbraň je velmi kompaktní a využívá podobné konstrukční řešení jako Československý samopal vz.24. Díky spojení pažbičky a zásobníkové šachty dochází k výrazné úspoře rozměrů zbraně. UZi má speciální typ závěru který obklopuje celou zádní část hlavně.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

8 490 Kč s DPH

Více informací

IMI Je Izraelská společnost zabývající se vývojem a výrobou krátkých a dlouhých palných zbraní především pro izraelskou armádu. Jejich zbraně jsou však používány po celém světě. Mezi nejznámější produkty patří bezesporu Galil, Tavor, UZI či Desert Eagle. Zbrojovka byla založena roku 1933 jako továrna na pistole.

UZI je samonabíjecí kulovnice izraelské výroby. Bohužel ji proslavily především teroristické útoky. Zbraň je velmi kompaktní a využívá podobné konstrukční řešení jako Československý samopal vz.24. Díky spojení pažbičky a zásobníkové šachty dochází k výrazné úspoře rozměrů zbraně. UZi má speciální typ závěru který obklopuje celou zádní část hlavně. UZI disponuje jednostranným přepínačem režimu střelby a pojistkou která je umístěna na zadní části pažbičky. Pojistka záchytu závěru se na zbrani nevyskytuje jako taková ale, je součástí spoušťového mechanismu. Natahovací páka je umístěna na horní části těla zbraně. Pojistka zásobníku je na levé spodní části pažbičky což může představovat problém pro levoruké střelce. Jelikož při silnějším úchopu zbraně může dojít k nechtěnému stisknutí pojistky zásobníku a vypadnutí zásobníku.

Jedná se o předělávku z vojenské verze (plný automat) dle příslušných zákonů.

Lišta: ne

Pažba: Sklopná

Ráže: 9mm

Délka zbraně: 650 (470)mm

Délka Hlavně: 260mm

Hmotnost: 3500g

Kapacita zásobníku: 20

Pevná mířidla: ano

11 dalších produktů ve stejné kategorii: