Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

Heckler&Koch MR223 A3 11" (HK416)

HK239666

Nový produkt

MR223 je samonabíjecí verze automatické kulovnice HK416. V současnosti jsou na civilním trhu dostupné dvě varianty (A3/A1) této populární útočné pušky vycházející z osvědčené a dnes již k dokonalosti vyladěné koncepci AR-15. Pušky AR-15 jsou známé svým mechanismem, vysokou modularitou a jednoduchou manipulací.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

66 200 Kč s DPH

Více informací

MR223 je samonabíjecí verze automatické kulovnice HK416. V současnosti jsou na civilním trhu dostupné dvě varianty této populární útočné pušky vycházející z osvědčené a dnes již k dokonalosti vyladěné koncepci AR-15. Pušky AR-15 jsou známé svým mechanismem, vysokou modularitou a jednoduchou manipulací. Společnost HK při vývoji této útočné pušky vzala v potaz všechny výhody tohoto konceptu a vychytala je k naprosté dokonalosti. Hlavními rozdíly mezi běžně na trhu dostupnými puškami AR-15 je například volnější komora u HK díky čemuž fungují s náboji od všech dostupných výrobců. Hlavní předností a rozdílem je že běžné AR15 využívají takzvaný Direct impingement mechanism což je systém relativně citlivý na nečistoty, avšak zbraň je díky tomu lehčí a při střelbě klidnější. HK 416 využívají short stroked gas piston což je mechanismus který je principiálně bližší pístovkám, jelikož dochází k přenesení energie na píst. Tento systém je totožný se zbraněmi G36 avšak oproti běžným pístovkám je tento systém klidnější a střelba je tak pohodlnější.

A3 MR223 Je dle ohlasů zákazníků a příslušníků ozbrojených složek vybavena ergonomickou pažbičkou, sklopnými fast mířidly, užší pažbou a dvoulištovým slim předpažbím které je připraveno na montáž dalších lišt. Všechny ovládací prvky jsou oboustranné: pojistka záchytu závěru a i přepínač režimu střelby včetně vypouštěče zásobníku.

Ráže: .223 / 5,56x45

MIL-STD-1913 Picatinny railový systém - možnost montáže dvojnožek, optických zaměřovačů, mířidel, pažbiček, laserových zaměřovačů, svítilen + key mode

Oboustranné ovladací prvky

Dodáváno s jedním zásobníkem na 10 nábojů

Zvětšený natahovač závěru pro pohodlnější natahovaní i při chycení natahovače jedním prstem. Nebo jen na jedné straně natahovače.

Délka hlavně: 11" (279mm)

Délka zbraně: 948 (852)mm

Hmotnost: 3700g

Mechanismus: Short stroked gas piston

Plovoucí hlaveň

Příslušenství

11 dalších produktů ve stejné kategorii: