Nejprodávanější produkty

Informace

Prohlédnuté produkty

CZ Scorpion EVO3 S1 9x19

SCORPIONEVO

Nový produkt

Scorpion EVO3 S1 je samopal designově odvozený ze samopalu slovenských vývojářů Laugo. EVO3 značí 3 generaci samopalů kde praotcem byl samopal vz.61 škorpion. Samopal disponuje oboustrannými ovládacími prvky jako je vypouštěč zásobníku který, je u tohoto samopalu řešen mohutným pádlem na lučíku přímo u zásobníku.

Více informací

34 490 Kč s DPH

Více informací

Závod v Uherském brodě vznikl s cílem přesunout zbrojní průmysl co nejdál od ohrožených hranic. Jednalo se o pobočný závod České Zbrojovky sídlící v Praze s hlavní výrobní halou ve Strakonicích. Z počátku zde byly vyráběny letecké kulomety a signální pistole, v průběhu války se v závodě v Uherském Brodě vyráběly zbraně pro Německé jednotky. Po válce se výroba přeorientovala na zbraně pro civilní sektor. A po několika reorganizacích a drobných změnách. Vzniká v roce 1992 Česká zbrojovka Uherský Brod. Později dochází k založení dceřiné společnosti CZ-USA. Mezi nejznámnější zbraně patří Pistole CZ75, útočné pušky CZ805 BREN, vz.58 či samopal vz.61 Škorpion a později Scorpion EVO3.

Scorpion EVO3 S1 je samopal designově odvozený ze samopalu slovenských vývojářů Laugo. EVO3 značí 3 generaci samopalů kde praotcem byl samopal vz.61 škorpion. Samopal disponuje oboustrannými ovládacími prvky jako je vypouštěč zásobníku který, je u tohoto samopalu řešen mohutným pádlem na lučíku přímo u zásobníku. Přepínač režimu střelby disponuje dvěma polohami: zajištěno a jednotlivé rány. Zbraň již v základu disponuje sklopnou teleskopickou pažbou, kovovými mířidly se čtyřmi velikosti průzoru a jednou hlavní lištou pro uchycení optického zaměřovače a třemi lištami v oblasti předpažbí které, umožňují montáž nejrůznějšího příslušenství. Zbraň má natahovací páku umístěnou na levé straně zbraně a po vystřelení poslední rány zůstává v zadní poloze (obdobná mechanika jako například u MP5 či útočné pušky G3). Nabytí dalšího náboje do komory je možné i pouhým tlakem palce na natahovací páku. Komora zbraně je určena na náboje 9x19 parabellum. Tělo zbraně je z lehkého polymeru a všechny ovládací prvky jsou kovové a překryté polymerem díky tomu je manipulace snadná a příjemná i holýma rukama. Hmotnost celé zbraně je soustředěna v závorníku který je opravdu mohutný.

Lišta: ano 4

Pažba: Sklopná a teleskopická

Ráže: 9x19

Délka zbraně: 410 (660) mm

Délka Hlavně: 196mm

Hmotnost: 2550g

Kapacita zásobníku: 10/20

Pevná mířidla: ano

13 dalších produktů ve stejné kategorii: